Шахи, Го и покер

Chess trainer    

FICGS.com - безкоштовний шаховий і кореспондентський сервер Го, одне з найбільш серйозних місць для гри в шахи онлайн. Будь ласка, увійдіть або не соромтеся зареєструватися. Ви також можете грати в шахи, які класифікуються у програмах FICGS для Android.


Слухайте швидкі ігри онлайн за допомогою програми Chess Trainer, також на Facebook.

Грати в кореспонденцію шахових ігор, чашок і чемпіонатів світу FICGS.

Грайте в онлайн-ігри з Фішера випадковими (шахи 960) онлайн у цьому додатку.

Відіграйте в "Го" (baduk) онлайн в турнірах з 21 кю до 9 данів.

Почніть покерні турніри з техаського холдему по пошті.

Безкоштовний ігровий годинник для 2 гравців, грати в шахи з друзями або таймер готувати.

Грайте в шахи, Го (бадук) і проведіть турніри з холдему в програмі FICGS.

Тренування для майстрів, грати в шахи сліпим за допомогою цього додатка.

Грайте в цей розширений і унікальний варіант випадкових шахів у цьому спеціальному додатку.


Го, Шахматы и покер Поштові шахи, ймовірно, втратили свій інтерес з тих пір, як Fritz 7, Deep Junior, Shredder та Deep Blue почали вигравати свої перші перемоги над великими майстрами та навіть чемпіонами світу. Потім невдачі комп'ютера зробили черговий крок вперед, коли Рибка, Огонь, Гудіні, Комодо та Штокфіш досягли стратосферного рейтингу, з 2900 до 3500 ело, люди більше не могли конкурувати.

Можливо, AlphaZero досягне 3600 або 3700 у найшвидших системах, тому для людини все важче справляти реальний внесок у комп'ютерний аналіз. Але невдачі для листування залишаються справжнім викликом і хорошим способом зрозуміти відкриття та багато іншого.

Гра Го ("weiqi" по-китайськи, "бадук" на корейському) йшла по тому ж шляху, що AlphaGo бив кращих гравців Кореї та Китаю, але ця древня азіатська гра, ймовірно, є найцікавішою грою, де людська творчість все ще має гарне місце.

Нарешті, професійні гравці в покер тепер також розчавлені програмами, і покерні зали готуються до вторгнення в програми, особливо якщо на карті є гроші. У будь-якому випадку ви Ви можете грати в Holdem Poker безкоштовно і весело провести час між вашими шаховими іграми тут, на FICGS. Покерні ігри також оцінюються, і конкуренція в повному обсязі зростає на найвищому рівні.


ChessEchecsAjedrezXadrezSchachScacchiCatur

ШахматыШахи围棋바둑囲碁शतरंजCờ vua